JavaScript Libraries Manager (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Version
bn: সংস্করণ

en: File
bn: ফাইল

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Region
bn: অঞ্চল
