JavaScript Libraries Manager (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Version
cs: Verze

en: File
cs: Soubor

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Footer
cs: Patička

en: Custom
cs: Vlastní

en: External
cs: Externí

en: Source
cs: Zdroj

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.
