JavaScript Libraries Manager (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Version
id: Versi

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Region
id: Wilayah

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Custom
id: Tersuai

en: External
id: Eksternal

en: Source
id: Sumber

en: Your settings have been saved.
id: Pengaturan Anda sudah disimpan.
