JavaScript Libraries Manager (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Version
el: Έκδοση

en: File
el: Αρχείο

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Region
el: Περιοχή

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: External
el: Εξωτερικό

en: Source
el: Πηγή

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.
