JavaScript Libraries Manager (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Version
hr: Inačica

en: File
hr: Datoteka

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Region
hr: Regija

en: Footer
hr: Podnožje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: External
hr: Eksterni

en: Source
hr: Izvor

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene
