JavaScript Libraries Manager (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Version
hy: Տաբերակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Source
hy: Աղբյուր
