JavaScript Libraries Manager (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: External
oc: Extèrne

en: Source
oc: Font

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.
