JavaScript Libraries Manager (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Version
sq: Versioni

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Region
sq: Sektori

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar
