JavaScript Libraries Manager (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Version
af: Weergawe

en: File
af: Lêer

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Footer
af: Onderskrif

en: Source
af: Bron
