JavaScript Libraries Manager (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Version
bg: Версия

en: File
bg: Файл

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Region
bg: Област на сайта

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Source
bg: Източник
