JavaScript Libraries Manager (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Version
et: Versioon

en: File
et: Manus

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Region
et: Regioon

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: External
et: Väline

en: Source
et: Allikas

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.
