JavaScript Libraries Manager (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Version
km: កំណែ

en: File
km: ឯកសារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Region
km: តំបន់

en: Footer
km: បាតកថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។
