JavaScript Libraries Manager (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Version
uk: Версія

en: File
uk: Файл

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: URL
uk: URL-адреса

en: Region
uk: Область

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Custom
uk: Власний

en: External
uk: Зовнішнє

en: Source
uk: Джерело

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: Head
uk: Голова

en: Built-in
uk: Вбудована

en: External URL
uk: Зовнішній URL
