JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Version
bs: Verzija

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Source
bs: Izvor

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.
