JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Version
fa: نسخه

en: File
fa: فایل

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: Region
fa: ناحیه

en: Footer
fa: پاورقی

en: Custom
fa: سفارشی

en: External
fa: خارجی

en: Source
fa: منبع

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.
