jBase5 (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: More
be: Болей

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Search
be: Пошук

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: up
be: уверх

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Updated:
be: Абноўлена:

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Your search yielded no results
be: Пошук не даў вынікаў

en: You are here
be: Вы тут

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
