jBase5 (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: Search
gl: Buscar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Updated:
gl: Actualizado:

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
