jBase5 (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Categories
kk: Категория

en: Search
kk: Іздестіру

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: up
kk: жоғарыға

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Updated:
kk: Жанартылған:

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
