jBase5 (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: More
vi: Thêm

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: up
vi: lên

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Updated:
vi: Đã cập nhật:

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Your search yielded no results
vi: Không tìm thấy kết quả nào.

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
