jBase5 (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: More
ar: المزيد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Search
ar: بحث

en: ‹
ar: ▸

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: up
ar: فوق

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en:  ›
ar:  ◂

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: URL:
ar: المسار:

en: Updated:
ar: آخر تحديث:

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Your search yielded no results
ar: لا نتائج لعملية البحث

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
