jBase5 (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Categories
nl: Categorieën

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: up
nl: omhoog

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Updated:
nl: Bijgewerkt:

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Display breadcrumb
nl: Kruimelpad weergeven

en: Breadcrumb separator
nl: Scheidingsteken kruimelpad

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
nl: Een scheidingsteken toevoegen aan het eind van het kruimelpad

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: You are here
nl: U bent hier

en: Rounded corners
nl: Afgeronde hoeken

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
nl: Handig wanneer het kruimelpad vlak voor de titel staat.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
nl: De titel aan het einde van het kruimelpad toevoegen

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
nl: Handig wanneer het kruimelpad niet direct voor de titel is geplaatst

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Preface first
nl: Eerste inleiding

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Footer first
nl: Eerste voettekst

en: Footer second
nl: Tweede voettekst

en: Footer third
nl: Derde voettekst

en: Preface second
nl: Tweede inleiding

en: Preface third
nl: Derde inleiding
