jBase5 (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Comments
ur: تبصرے

en: More
ur: مزید

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Search
ur: تلاش

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: URL:
ur: سرنامہ:

en: Updated:
ur: تجدید شدہ:

en: Your search yielded no results
ur: آپ کی تلاش کے کوئی نتائیج حاصل نھی ھوے
