jBase5 (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Categories
af: Kategorieë

en: Search
af: Soek

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: up
af: op

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Updated:
af: Opgedateer:

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Breadcrumb separator
af: Krummelspoor separator

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
af: Las 'n verdeler aan die einde van die krummelspoor by

en: Skip to Main Content
af: Slaan oor na Hoof Inhoud

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Content bottom
af: Onderste inhoud
