jBase5 (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Categories
et: Kategooriad

en: Search
et: Otsing

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: up
et: üles

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: URL:
et: Internetiaadress:

en: Updated:
et: Uuendatud:

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus
