jBase5 (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: More
fi: Lisää

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Search
fi: Etsi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: up
fi: ylös

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Updated:
fi: Syötteen kokonainen osoite.

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Your search yielded no results
fi: Haku ei tuottanut tuloksia.

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Rounded corners
fi: Pyöristetyt kulmat

en: Box around
fi: Laatikko ympärillä

en: Each pane
fi: Jokainen ruutu

en: Each panel
fi: Jokainen paneeli

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Choose whether to include the box around each pane (piece of content) or region (each column or region)
fi: Valitse sisällytetäänkö laatikko jokaisen ruudun (sisällön osa) vai alue (jokainen palsta tai alue) ympärille

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Footer first
fi: Ensimmäinen alatunniste

en: Footer second
fi: Toinen alatunniste

en: Footer third
fi: Kolmas alatunniste
