jBase5 (7.x-1.2) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2
