jBase5 (7.x-1.2) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Comments
mg: Heviteny

en: More
mg: Tohiny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
