jBase5 (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: More
my: ပို၍

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: up
my: အပေါ်သို့

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Your search yielded no results
my: သင့်ရှာဖွေသည့်အကြောင်းအရာအတွက် ရလာဒ်မရှိပါ/ ပြန်ကြားချက်များ မရရှိပါ

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ
