jBase5 (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: More
pl: Więcej

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Categories
pl: Kategorie

en: Search
pl: Szukaj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: up
pl: w górę

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Updated:
pl: Zaktualizowano:

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Display breadcrumb
pl: Pokazuj linię z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Breadcrumb separator
pl: Seperator linii z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj separator na końcu ścieżki

en: Skip to Main Content
pl: Przeskocz do głównej zawartości

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Rounded corners
pl: Zaokrąglane narożniki

en: Box around
pl: Prostokąt

en: Each pane
pl: Każdy panel

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka znajduje się tuż przed tytułem.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj tytuł zawartości na końcu ścieżki

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka nie jest umieszczona tuż przed tytułem.

en: Choose whether to include the box around each pane (piece of content) or region (each column or region)
pl: Wybierz czy umieszczać prostokąt wokół każdego panela lub regionu

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna
