jBase5 (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: More
ps: نور

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته
