jBase5 (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Categories
sk: Kategórie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: up
sk: hore

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Updated:
sk: Aktualizácie:

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Footer first
sk: Prvá pätička

en: Footer second
sk: Druhá pätička

en: Footer third
sk: Tretia pätička
