jBase5 (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: More
he: עוד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Categories
he: קטגוריות

en: Search
he: חיפוש

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: up
he: למעלה

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: URL:
he: כתוהת URL:

en: Updated:
he: עודכנו:

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Your search yielded no results
he: חיפוש זה לא הניב תוצאות

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
