jBase5 (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Search
lv: Meklēt

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: up
lv: augšup

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Updated:
lv: Labots:

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
