jBase5 (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: More
nn: Meir

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Search
nn: Søk

en: ‹
nn: <

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: up
nn: opp

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en:  ›
nn:  >

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Updated:
nn: Oppdatert:

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Your search yielded no results
nn: Søket ditt ga ingen treff.

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
