jBase5 (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: More
oc: Mai

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Categories
oc: Categorias

en: Search
oc: Recercar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: up
oc: naut

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: URL:
oc: URL  :

en: Updated:
oc: Mes a jorn  :

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Rounded corners
oc: Caires arredondits

en: Box around
oc: Quadre a l'entorn

en: Each pane
oc: Cada panèl

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Choose whether to include the box around each pane (piece of content) or region (each column or region)
oc: Causir de placer la boite a l'entorn de cada panèl (morceau de contengut) o de cada region (cada colomna o region).

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
