jBase5 (7.x-1.3) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: up
pa: ਉੱਤੇ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Your search yielded no results
pa: ਤੁਹਾਡੀ ਖੋਜ ਦੇ ਕੋਈ ਨਤੀਜੇ ਨਹੀ ਨਿਕਲ਼ੇ
