jBase5 (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: More
sv: Mer

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Categories
sv: Kategorier

en: Search
sv: Sök

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: up
sv: upp

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Updated:
sv: Uppdaterad:

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Display breadcrumb
sv: Visa länkstig

en: Skip to Main Content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Your search yielded no results
sv: Din sökning gav inget resultat

en: You are here
sv: Du är här

en: Rounded corners
sv: Rundade hörn

en: Each pane
sv: Varje ruta

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Footer first
sv: Första sidfot

en: Footer second
sv: Andra sidfot

en: Footer third
sv: Tredje sidfot
