jBase5 (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: More
bg: още...

en: Categories
bg: Категории

en: Search
bg: Търси

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: up
bg: нагоре

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Updated:
bg: Обновен:

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: You are here
bg: Вие сте тук
