jBase5 (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: More
el: Περισσότερα

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: up
el: επάνω

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Updated:
el: Ενημερώθηκε:

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Your search yielded no results
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
