jBase5 (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: More
eu: Gehiago

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Search
eu: Bilatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: up
eu: gora

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Updated:
eu: Eguneratua:

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
