jBase5 (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: up
kn: ಮೇಲೆ

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Your search yielded no results
kn: ನಿಮ್ಮ ಹುಡುಕಾಟಕ್ಕೆ ಯಾವುದೇ ಫಲಿತಾಂಶ ಬರಲಿಲ್ಲ
