jBase5 (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: Categories
uk: Категорії

en: Search
uk: Пошук

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: up
uk: вгору

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: URL:
uk: Адреса URL:

en: Updated:
uk: Оновлено:

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Rounded corners
uk: Заокруглення кутів

en: Box around
uk: Обведення рамкою

en: Each pane
uk: Кожний фрагмент панелі

en: Each panel
uk: Кожна панель

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Choose whether to include the box around each pane (piece of content) or region (each column or region)
uk: Оберіть, чи додавати рамку обабіч кожного фрагменту панелі (частини вмісту) чи області (кожної колонки чи області)

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Postscript top
uk: Верх постскриптуму

en: General styles
uk: Основні стилі

en: Footer first
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer third
uk: Третій нижній колонтитул
