jBase5 (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Search
lt: Paieška

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Rounded corners
lt: Apvalūs kampai

en: Box around
lt: Dėžė aplink

en: Each pane
lt: Kiekviena celė

en: Each panel
lt: Kiekvienas regionas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė
