jBase5 (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: More
ro: Mai multe

en: Categories
ro: Categorii

en: Search
ro: Căutare

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: up
ro: sus

en: Go to parent page
ro: Mergi la pagina părinte

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Updated:
ro: Actualizat:

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Your search yielded no results
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Footer first
ro: Primul subsol

en: Footer second
ro: Al doilea subsol

en: Footer third
ro: Al treilea subsol
