jBase5 (7.x-1.5) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: More
te: మరిన్ని

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Help
te: సహాయం

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: You are here
te: మీరు ఇక్కడ ఉన్నారు
