jBase5 (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Search
th: ค้นหา

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: up
th: ขึ้น

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Updated:
th: ถูกปรับปรุง:

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Your search yielded no results
th: ไม่พบสิ่งที่คุณต้องการค้นหา

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Preface first
th: ส่วนนำแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer first
th: ท้ายส่วนแรก

en: Footer second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer third
th: ท้ายส่วนที่สาม

en: Preface second
th: ส่วนนำที่สอง

en: Preface third
th: ส่วนนำที่สาม

en: Postscript first
th: Postscript  แรก

en: Postscript second
th: Postscript ที่สอง

en: Postscript third
th: Postscript ที่สาม
