jBase5 (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: More
ru: Ещё

en: Categories
ru: Категории

en: Search
ru: Поиск

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: up
ru: Вверх

en: Go to parent page
ru: На родительскую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Help
ru: Справка

en: URL:
ru: URL-адрес:

en: Updated:
ru: Обновлено:

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Skip to Main Content
ru: К тексту

en: Your search yielded no results
ru: По вашему запросу ничего не найдено

en: Content top
ru: Над контентом

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Rounded corners
ru: Скруглённые углы

en: Each pane
ru: Каждая панель

en: Content bottom
ru: Нижний контент

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Rounded Corners
ru: Скруглённые углы

en: Footer first
ru: Подвал первый

en: Footer second
ru: Подвал второй

en: Footer third
ru: Подвал третий
