jCarousel (7.x-2.1-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: None
uk: Ні

en: Default
uk: Типово

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Advanced
uk: Додатково

en: Both
uk: Все

en: Last
uk: Останнє

en: seconds
uk: секунд

en: First
uk: Перше

en: Animation speed
uk: Швидкість анімації

en: Auto
uk: Авто

en: Skin
uk: Оболонка
