Jcrop Form Element (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Upload
ca: Puja

en: Crop
ca: Tallar

en: Choose a file
ca: Escolliu un fitxer

en: Edit Image
ca: Edita imatge
