Jcrop Form Element (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Upload
es: Subir al servidor

en: Crop
es: Recortar

en: Choose a file
es: Elija un archivo

en: Edit Image
es: Editar imagen
